Akkoca Köyü Forum'u
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dumur :))))))

dumur :)))))) Empty dumur :))))))

Mesaj tarafından özlem Çarş. 25 Şub. - 14:51:40

Tuvalet muhabbeti

Genç adam İstanbul'dan Ankara'ya otobüs ile giderken, Bolu Dağı'nda verilen molada hemen tuvalete koşturdu. Korkunç sıkışmıştı. Şansına boş kabin bulup kendini oraya attı.. Tam oturmuştu ki yan kabinden bir ses "Merhaba" dedi. Adam şaşkın şaşkın "Merhaba" diye cevap verdi.. Ses devam etti "Nasılsın?" İlk defa başına böyle bir şey geliyordu. Yine şaşkın şaşkın cevap verdi "Sağol iyiyim... Sen nasılsın...?" Ses sordu "Ne yapıyorsun?" Bir an tereddüt geçirdi. Adam onun tuvalette olduğunu bildiği için mutlaka ne yaptığını da biliyordu. Başka bir şey anlatmak istedi ve "Ben" dedi "İstanbul'dan gelip, Ankara'ya gidiyorum. Sen nereye gidiyorsun?" Adamın sonraki cümlesi bu muhabbeti sona erdirdi. "Hayatım, telefonu kapatıyorum. Yandaki tuvalette biri var. Sana sorduğum sorulara cevap verip duruyor. Ben seni daha sonra

hep oluoo buu kendı ustune alınma olayları
özlem
özlem

dumur :)))))) Empty Geri: dumur :))))))

Mesaj tarafından özlem Cuma 20 Mart - 13:58:33

biri sana EŞŞEK derse ona yumruk at.İki kişi sana EŞŞEK derse oradan uzaklaş.Üç kişi sana EŞŞEK derse SEMER ALMA VAKTİ GELMİŞTİR!!!!!
özlem
özlem