İroni :S

İroni :S

Mesaj tarafından özlem Bir C.tesi 7 Mart - 19:02:02

Kimi fotoğraflar sorgulatırya hani... Bana bişeyleri sorgulatan fotoları paylaşayım burada... Sizde paylaşın....

CHE resminin altında çöpten ekmek toplayan insan

Irakta küçükköpek uyumak için en güvenli yer olarak ABD askerlerinin silahının altını seçmiş... Ne kadar güvenli diye sorduruyor insana...

Hindu anne inanışlarına göre 18 aylık oğlunun saçlarını Imiliyan tapınağına kurban vermek için kazıtıyor... Çocuğun duruşu mu, çevresindekiler mi sorun karasız kaldım...

Somali'de annesini kafasını kopararak öldüren Ali Hüseyin adlı kişi, binlerce kişinin gözleri önünde idam edildi. Vahşilik bu olsa gerek? (Hangisi daha vahşi?)

Filistinli bu kızlar ailelerinin İsrail saldırıları sonucunda ölmesiyle Jabalya'daki Birleşmiş Milletler okuluna getirilmiş. Korku ve endişe sanki BM'nin durumuna gibi geldi birden... Devletler arsı sorunlarda devreye girmesi beklenen BM'nin acziyeti, birilerine hizmetkarlığından duyulan endişe olsa gerek... Zira ailelerini kaybetselerde eminim bu çocuklar çok iyi biliyor ZAFER bu ÇOCUKLARIN olacak...

Savaş sonrası yıkıntıya dönen ve duvarları delik deşik olan evlerinin balkonundan etrafı izleyen Filistinli küçük kız ve annesinin yanında uçuşan güvercinler

Barışın tutsaklığı gibi geldi bana...

Pakistan sınırındaki Peşaver kentindeki Jalozai mülteci kampından bir fotoğraf... Burkalar içindeki kadınların arasında kalan bir çocuk...

Çocuk "Ben heryerde en aydınlık yüzüm!" diyiyor sanki..
özlem

Kullanıcı profilini gör